Шәһәр Советы сессиясендә бер төркем әгерҗелеләрне бүләкләделәр

2018 елның 20 июле, җомга

Республиканың сайлау системасын үстерүгә керткән өлешләре һәм күпьеллык хезмәтләре өчен Татарстан Республикасы Үзәк сайлау комиссиясенең Мактау грамотасы белән бүләкләнделәр:

МЕРЗЛЯКОВА Татьяна Михайловна – 467нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе. ЗАКИРОВА Лилия Рафис кызы – 469нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

ххх

Россия Федерациясе Президенты сайлауларын үткәрүгә керткән зур хезмәтләре өчен

Россия Федерациясе Үзәк сайлау комиссиясе Рәисенең Рәхмәте белән бүләкләнделәр:

ВАҺАПОВА Гүзәлия Азат кызы – 458нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

ЗӘИТОВА Аидә Салих кызы – 458нче санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

МОЗАФФАРОВА Лиана Алексеевна – 459нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

ШӘЙХЕТДИНОВА Светлана Юрьевна – 459нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

БӘШӘРОВА Любовь Николаевна – 459нчы санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

ПЛЕШАЧКОВА Наталья Александровна – 460нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

КОНДРАШИНА Елена Валентиновна – 460нчы санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

СЕРГЕЕВА Татьяна Сергеевна – 461нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

КОЛЧИН Алексей Владимирович – 461нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

НӘБИЕВА Эльвира Зәмбир кызы – 462нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

ПОПЦОВА Ирина Александровна – 462нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

ШӘЙМӨХӘММӘТОВА Энҗе Зөлфир кызы – 462нче санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

ГОБӘЙДУЛЛИН Рөстәм Рәзил улы – 464нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

МӨФТӘХЕТДИНОВА Наталья Анатольевна – 464нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

ДОРОСЬ Оксана Васильевна – 464нче санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

ИВАНОВ Руслан Валерьевич – 466нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

ТИМЕРБАЕВА Гөлнара Илварт кызы – 466нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

ГЛАЗЫРИНА Энҗе Мулламөхәммәт кызы – 466нчы санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

ФӘРХЕТДИНОВА Ризедә Салих кызы – 467нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

МОЛЧАНОВА Лилия Тимурхан кызы – 467нче санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

ТИМУРШИНА Раушания Әмир кызы – 468нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

ГАЛЛӘМОВА Светлана Мөнәвир кызы – 468нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

ГЫЙМАЕВА Гөлнара Мансур кызы – 468нче санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

СУТЯГИН Альберт Валериевич – 469нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

ГАВШИНА Ирина Юрьевна – 469нчы санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

НУРУЛЛИНА Сәрия Минсалих кызы – 470нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе. ӘМИНЕВА Әлфирә Илгизәр кызы – 470нче санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

ИСКӘНДӘРОВА Людмила Валерьевна – 470нче санлы участок сайлау комиссиясе сәркатибе.

ФӘЙЗУЛЛИНА Альбина Ринат кызы – 471нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

ЯШМУРЗИНА Лидия Ринат кызы – 471нче санлы участок сайлау комиссиясе рәисе урынбасары.

КАҺАРМАНОВА Сания Искәндәр кызы – 459нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.

ФЕДОРОВА Алия Рәшит кызы – 459нчы санлы участок сайлау комиссиясе рәисе.