Әгерҗе районы башлыгы актив яшьләр белән очрашты

2024 елның 11 апреле, пәнҗешәмбе

Очрашу дусларча һәм иркен шартларда узды

"Талантлар Радуга" балалар иҗат йорты базасында "Движения Первых" һәм яшьләр үзәге активистларының Әгерҗе районы башлыгы Ленар Нургаянов белән мөһим очрашуы булды. Очрашу дусларча һәм иркен шартларда узды.

Ленар Фәридович активистларның сорауларына зур канәгатьлек белән җавап бирде, шулай ук яшьләрнең фикерләре һәм тәкъдимнәре белән тирән кызыксынуын белдерде һәм яшьләрнең шартларын һәм мөмкинлекләрен яхшырту өчен тагын ниләр эшләргә кирәклеге турында чын күңелдән киңәш итте.

Йомгаклауда җитәкче хакимият һәм яшьләр арасында диалог һәм үзара бәйләнешнең мөһимлеген билгеләп үтте. Мондый очрашулар идеяләрне тормышка ашыру һәм безнең кече ватаныбызны үстерүгә һәм үстерүгә юнәлтелгән проектларны тормышка ашыру өчен уңай атмосфера тудыра.