Гражданнарны кабул итү урыны һәм вакыты

Округ номеры

Округ исеме

Фамилиясе, Исеме,

Атасының исеме

Бермандатлы сайлау

округларының схемасы

Кабул итү урыны

Кабул итү

вакыты

1

Красный Бор

САБИРҖАНОВ

Илсур Мортазан улы

Зуево авылы, Красный Бор авылы, Восточная урамы, Гора Марс урамы, Подгорная урамы, Речная ур, Ленин, Луначарский,  Красный Бор урамы 1дән алып 8гә кадәр йортлар, Новая урамы 1дән алып 25, 27 гә кадәр йортлар, Песочная ур. 2,5,7,  Ключевая, Камская урамнары

Авыл мәдәният

йорты бинасы

Сишәмбе

сәг. 08.00 - 11.00 кадәр

2

Красный Бор

САЙРАНОВ

Сергей Минликаевич

Красный Бор авылы, Маркин урамы 2дән алып 18, 26 га кадәр йортлар, Төзүчеләр урамы, 1, Төзүчеләр ур, 2дән алып 10га кадәр так номерлы йортлар, Горная, Лесная урамнары

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Пәнҗешәмбе

сәг. 08.00 - 16.00 кадәр

3

Красный Бор

ЯМАЛИЕВА

Динара Габделхәй кызы

Красный Бор авылы, Маркин урамы 19,21,22,24 йортлар

Авыл клубы бинасы

Пәнҗешәмбе

сәг. 13.00 - 16.00 кадәр

4

Красный Бор

ЯКОВЛЕВА

Елена Анатольевна

Красный Бор авылы, Маркин урамы №23,27, Яшьлек урамы 1дән алып 25 кә кадәр йортлар, Гагарин урамы 1дән алып 24 кә кадәр йортлар

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Сишәмбе

сәг. 13.00 - 16.00 кадәр

5

Красный Бор

ЛАЗАРЕВ

Анатолий Николаевич

Красный Бор авылы, Набережная урамы 1дән алып 11 гә кадәр так номерлы йортлар, №19, 4тән алып 10га кадәр җөп номерлы йортлар, №36 йорт, Спортивная, Трудовая, Төзүчеләр ур. №9, Красный Бор урамы 9дан алып 14 кә кадәр йортлар

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Дүшәмбе, сишәмбе

сәг. 13.00 - 16.00 кадәр

6

Красный Бор

Шишкина

Марина Вакиф кызы

Красный Бор авылы Төзүчеләр урамы №3,5,7, 11 йортлар

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Чәршәмбе

сәг. 13.00 - 16.00 кадәр

7

Красный Бор

МӨДӘРИСОВ

Илдус Рәис улы

Красный Бор авылы. Маркин урамы №37,№38, № 40, 42,44, 46,48 йортлар

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Шимбә

сәг. 08.00 - 11.00 кадәр

8

Красный Бор

ГӘРӘЕВА

Флүрә Миңнефаиз кызы

Красный Бор авылы Маркин ур 1б №35а, 35б, 36а,36б, Маркин урамы 39дан алып ахыргача так номерлы йортлар, Молодежная ур. 3, 12, 10, 8, Набережная ур.2, Заречная, Новая ур. № 26,28,29, Коммунальная, Песочная ур. № 8, 7а, 9 йортлар

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Җомга

сәг. 13.00 - 16.00 кадәр

9

Красный Бор

Суханова

Анна Сергеевна

Красный Бор авылы, Сельхозтехника, Октябрьская, Молодежная ур №1,2,4,6 йортлар

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Чәршәмбе

сәг. 13.00 - 16.00 кадәр

10

Красный Бор

КИБАТОВ

Владимир Дмитриевич

Красный Бор авылы Совхоз ур. Толстой, М.Горький ур

Участок хастаханәсе бинасы

Шимбә

сәг. 08.00 - 11.00 кадәр

Соңгы яңарту: 2021 елның 17 феврале, 08:14

Все материалы сайта доступны по лицензии:
Creative Commons Attribution 4.0 International