№ 9* 09.11.2020 "«Беркетмә чараларына, хезмәт командировкаларына һәм башка рәсми чараларга бәйле рәвештә бүләк алу турында аерым категорияләрдәге затларга хәбәр итү турындагы нигезләмәне раслау хакында» Татарстан Республикасы Әгерҗе муниципаль районы башлыгының «Әгерҗе шәһәре» муниципаль берәмлеге башлыгының беркетмә чараларына, хезмәт командировкаларына һәм башка рәсми чараларга бәйле рәвештә хәбәр итү турындагы нигезләмәне раслау турында» 2020 елның 27 февралендәге 2 номерлы карарын юкка чыгару, бүләкне тапшыру һәм бәяләү, бүләкне реализацияләүдән (киметүдән) һәм аны сатудан кергән акчаларны исәпләү, бүләкләр бәясен билгеләү өчен бәяләү комиссиясе составы хакындагы нигезләмәне раслау хакында» Татарстан Республикасы Әгерҗе муниципаль районы башлыгының карарын юкка чыгару турында"