Пенсия фонды «Татарстан Почтасы " ФПС аша түләүләр алучы гражданнарга пенсияләрне вакытыннан алда түләячәк»

2020 елның 3 апреле, җомга

Әгерҗе районында клиентлар хезмәте (бүлек хокукларында) 2020 елның апрель аенда татарстанлыларга пенсияләр, пособиеләр һәм социаль түләүләр вакытыннан алда түләнә, дип хәбәр итә.

Түләүләр элек пенсияләрне кайтару графигы белән билгеләнгән даталар, шуңа бәйле рәвештә, «Татарстан Почтасы» ФПС аша пенсия алучы гражданнарга пенсия алу адресы буенча өйдә булу сорала.

Исегезгә төшерәбез, Пенсия фондына кабул итү чикләнгән, ПФРның күпчелек хезмәтләрен өйдән чыкмыйча гына, РПФ сайтында яки дәүләт хезмәтләре порталында, оператив мәгълүмат, шулай ук ПФР органнары эшчәнлеге мәсьәләләре буенча консультацияләр - Әгерҗе районында клиент хезмәте Контакт-үзәгенең телефон номеры буенча (бүлек хокукларында) 074, (85551)2-29-58 алырга мөмкин.

Үз-үзеңне изоляцияләү режимын саклагыз, үзегезне, якыннарыгызны саклагыз һәм сәламәт булыгыз!