Әгерҗе шәһәрендә бушлай юридик ярдәм алырга мөмкин булачак

2024 елның 28 марты, пәнҗешәмбе

29 мартта халыкка бушлай юридик ярдәм күрсәтү Россиякүләм көне узачак

2024 елның 29 мартында «Россия юристлары ассоциациясе» бөтенроссия иҗтимагый оешмасының Татарстан төбәк бүлеге һәм «Бердәм Россия» бөтенроссия сәяси партиясе халыкка бушлай юридик ярдәм күрсәтү көне узачак.

Чараны республика районнары һәм шәһәрләрендә 8:00 дән 15:30 сәгатькә кадәр консультантлар составыннан уздырырга планлаштырыла.

Әгерҗе районында бушлай юридик ярдәм түбәндәге белгечләр тарафыннан күрсәтеләчәк.

Россия Федерациясенең Татарстан Республикасы буенча пенсия һәм социаль иминиятләштерү фондының Әгерҗе районында Клиент хезмәтенең әйдәп баручы белгеч-эксперты Диева Альбина Михайловна 8.00 дән 9.30 га кадәр кабул итәчәк.

Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең Әгерҗе районында җәмәгать ярдәмчесе Зөдова Гөлнара Михайловна 9.30 сәгатьтән 11.00 сәгатькә кадәр.

Берестовның Әгерҗе нотариаль округы нотариусы Кристина Александровна 11:00 дән 12:30 га кадәр.

“ТР БТИ” АҖ Әгерҗе бүлекчәсе җитәкчесе - төзелмәләрне һәм корылмаларны инвентаризацияләү инженеры Олейник Лилия Рамилевна 12:30-14:00.

Адвокат кабул итү 14:00 дән 15:30 га кадәр

Гражданнарны Гагарин урамы, 13 йорт, 23 каб. адресы буенча кабул итәчәкләр.