«Ласка» социаль приюты - «Благоэшмәкәр - 2024» программасы җиңүчесе

2024 елның 25 апреле, пәнҗешәмбе

Казан шәһәрендә Россиянең 40 төбәгеннән сменада катнашучылар 57 социаль проект тәкъдим итте

Әгерҗе муниципаль районында балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приют тәрбиячесе Никонов Софья директор урынбасары Егорова Олеси җитәкчелегендә "Благоэшмәкәр - 2024" проект-агарту программасының профильле социаль-икътисадый сменасында катнаштылар, ул "АК БАРС Созидание" хәйрия фонды тарафыннан президент грантлары фонды ярдәме белән гамәлгә ашырыла.

Казан шәһәрендә Россиянең 40 төбәгеннән сменада катнашучылар 57 социаль проект, тормыш сыйфатын яхшыртуга юнәлтелгән 40 проект тәкъдим иттеләр. "Ласка" приюты командасы үзенчәлекле эскәтерләр һәм "handmade" стилендә яхшы традицияләр" дигән салфеткалар тегү проектын тәкъдим итте һәм яклады һәм Грант алды.