Әгерҗе районы Казандагы фәнни-техник проектлар фестивалендә бүләкләргә лаек булды

2024 елның 25 апреле, пәнҗешәмбе

24 апрельдә «Адымнар - Түбән Кама» МББУ базасында «Инженерлык республикасы» республика мәгариф проектын гамәлгә ашыру кысаларында «ФФФН-FEST» фәнни-техник проектлар фестивале узды. Анда Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министры урынбасары Минзалия Закирова һәм Казанның дицей - инженер үзәге директоры Венера Хәйретдинова катнашты.

Фестиваль барышында бүләкләү тантанасы да булды. Шулай итеп, мәгариф идарәсе җитәкчесе Васил Гарәфетдин кызына, Кадыбаш һәм Исәнбай мәктәбе директорларына Фәния Харисовнага һәм Илфат Фәтхелбаяновичка Әгерҗе муниципаль районында инженерлык төркемнәрен сыйфатлы һәм продуктив сату кысаларында рәхмәт хатлары тапшырылды.