Әгерҗе районы башлыгы чыгарылыш укучыларын соңгы шалтырату белән котлады

2024 елның 25 мае, шимбә

Кадерле чыгарылыш укучылары! Бүген сезнең өчен бик мөһим көн!

Әгерҗе муниципаль районы башлыгы Ленар Нургаянов чыгарылыш сыйныф укучыларын соңгы кыңгырау белән котлады. Постны ул үзенең социаль челтәрләрендә бастырды.

"Кадерле чыгарылыш сыйныф укучылары! Бүген сезнең өчен бик мөһим көн! Бүген дустанә Әгерҗе районы сезгә зур өмет белән карый һәм сез тормышта зур уңышларга ирешерсез дип ышанабыз.

Укудан соң сез туган якка кайтырсыз һәм яраткан эшегезгә монда, Әгерҗедәге туган җирегезгә багышларсыз, районыбызны үстереп, матурландырып, булган традицияләрне арттырырсыз дип ышанам.

Үзегезгә ышаныгыз, үз көчегезгә һәм мөмкинлекләрегезгә ышаныгыз, һәм ул чагында сезнең барысы да һичшиксез килеп чыгачак! Имтиханнарны уңышлы тапшыр, уңышлар, яңа ачышлар һәм кыю адымнар яса! Хәерле юлга!»