2021 елның 3 декабрендә Исәнбай авыл җирлеге башкарма комитеты бинасында гомуми өлешле милектә катнашучылар җыелышы узачак

2021 елның 22 октябре, җомга

3 декабрьдә сәгать 9 да Әгерҗе муниципаль районының Татарстан Республикасы, Әгерҗе районы, Исәнбай авылы, Совет урамы, 79 нчы йорт адресы буенча урнашкан Исәнбай авыл җирлеге башкарма комитеты бинасында урман кишәрлегенең кадастр номеры булган гомуми өлеш милкендә катнашучылар җыелышы узачак 16:01:0000:00:352 адрес буенча урнашкан: Татарстан Республикасы, Әгерҗе муниципаль районы, Исәнбай авыл җирлеге, Чулпан авыл җирлеге, массив 16:01:140204:4.

Көн тәртибе:

Җыелыш председателен сайлау турында.

Җыелыш секретарен сайлау турында.

Җыелышның хисап комиссиясе сайлау турында.

Кадастр эшләре түбәндәге адрес буенча урнашкан: Татарстан Республикасы, Әгерҗе муниципаль районы, Исәнбай авыл җирлеге, х-во СПК Чулпай фонды, массив 16:01:140204:4. Татарстан Республикасы башкарма хакимияте органнары һәм «Татарстан Республикасы Әгерҗе муниципаль районы» муниципаль берәмлеге белән үзара мөнәсәбәтләрдә гомуми өлешле милектә катнашучыларны таныштырырга вәкаләтле затны дәүләт кадастр исәбенә алу турында гариза биргәндә эш итәргә, чикләр урынын һәм җир кишәрлеге мәйданын килештерергә, Татарстан Республикасы дәүләт теркәве, кадастр һәм картография федераль хезмәте идарәсенең Әгерҗе бүлегендә милекчеләр мәнфәгатьләрен тәкъдим итәргә, гомуми юрисдикция судларында милекчеләр мәнфәгатьләрен тәкъдим итәргә вәкаләтле затны сайлау турында.

Гомуми өлешле милектә катнашучылар исемлеген һәм гомуми җыелышлар беркетмәләрен саклау урыны, саклау өчен җаваплы затны сайлау турында.