“Әгерҗе хәбәрләре”н укучылар арасында сертификатлар уйнатты

2024 елның 5 мае, якшәмбе

Җиңүчеләрнең исемнәре билгеле

Хөрмәтле язылучылар, 2 май көнне ВКонтакте туры эфирында безнең апрель язылучылары арасында призлар уйнатылды.

Бу юлы редакциягә квитанцияләрнең рекордлы саны - 234 җибәрелгән иде. Барыгызга да бик зур рәхмәт! Утяганов, Варклед-Бодьи һәм Ожбуй абонентларына аерым рәхмәт, алар бу юлы бик актив булып чыкты.

Китерелгән квитанцияләр саны күп булу сәбәпле, без вәгъдә ителгән дүрт призга тагын бер, бишенче призларга өстәдек.

Шулай итеп, шәһәрнең хуҗалык кибетләренең берсенә 1000 сумнан биш сертификат иясе билгеләнде. Бәхетлеләрне бу юлы актив язылучы Алсу Мәҗитова ачыкларга ярдәм итте.

Шулай итеп, призлар ияләре булдылар:

Зөлфия ГАЛИЕВА (Яңа Аккүз)

Әкълимә ГЫЙЛЬМУТДИНОВА (Янга-Аул)

Илсур МУЛЛАХМЕТОВ (Утяганово)

Гөлнар СӘЛАХИЕВА (Кудашево)

Хатира ШАРАКИНА (Кудашево)

Котлыйбыз! Ә призларны район газетасы редакциясендә алырга була: Әгерҗе, К.Маркс ур., 8. Әгәр дә сезнең килеп җитә алмасагыз, 22962 яки 22861 телефоннары буенча шалтыратыгыз, һәм без аларны ничек тапшырырга икәнен табарбыз.