“Патриотлар!”: Әгерҗе районы башлыгы ялга кайткан контрактчылар белән очрашты

2024 елның 26 сентябре, пәнҗешәмбе

Әгерҗе районы башлыгы Ленар Нургаянов кыска вакытлы ялда булган махсус хәрби операция-контрактчылар белән очрашты. Сугышчылар һәм аларның гаиләләре белән очрашу чәй эчеп узды.

Район башлыгы белән хәрби хезмәткәрләрнең алдынгы, акча белән тәэмин итүгә ихтыяҗы, махсус операциядә катнашучыларның гаиләләренә ярдәм чаралары, көнкүреш шартлары, матди-техник тәэмин итү турында фикер алыштылар.

Ленар Нургаянов актив гражданлык позициясе һәм Ватанга лаеклы хезмәт итүләре өчен якташларына рәхмәт белдерде, уңышлар теләде, үз-үзен саклады, сәламәт һәм җиңү яулады.

"Сугыш көннәре, ихтыяҗлар, солдатларның кәефе, Җиңүгә ышанычы турында сөйләштек. Батыр егетләр, батыр егетләр, патриотлар! Октябрьдә һәм декабрьдә СВО зонасына хәрби хезмәткәрләргә гуманитар йөкнең яңа партияләрен әзерлибез. Җыю Яшьләр үзәгендә көн саен алып барыла. Бу уртак эштә калмаска өндибез! "- диде Ленар Фәридович үзенең телеграм-каналында.