Гражданнарны кабул итү урыны һәм вакыты

 

Округ номеры

Округ исеме

Фамилиясе, Исеме,

Атасының исеме

Бермандатлы сайлау

 округларының схемасы

Кабул итү урыны

Кабул итү

вакыты

1

Бима

ЯНБЕРДИНА

Елена Андреевна

Бима авылы, Ленин ур.; К.Маркс ур. 1нче йорттан алып 7нче йортка кадәр так ягы, 2нче йорттан алып 12нче йортка кадәр җөп ягы

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның беренче дүшәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

2

Бима

КОРНЕВА

Оксана Валерьевна

Бима авылы, К.Маркс ур. 9нчы йорттан алып 43нче йортка кадәр так ягы, 14нче йорттан алып 44нче йортка кадәр җөп ягы

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның беренче сишәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

3

Бима

ПАВЛОВА

Людмила Георгиевна

Бима авылы, К.Маркс ур. 45нче йорттан алып 49нчы йортка кадәр так ягы, 46нчы йорттан алып 52нче йортка кадәр җөп ягы; Хезмәт ур.; М.Горький ур.

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның беренче чәршәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

4

Бима

МАТВЕЕВА

Ольга Аркадьевна

Бима авылы, Таулы ур.; Совет ур. 1нче йорттан алып 17нче йортка кадәр так ягы, 2нче йорттан алып 18нче йортка кадәр җөп ягы

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның беренче пәнҗешәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

5

Бима

ДМИТРИЕВА

Эльза Александровна

Бима авылы, Совет ур. 19нчы йорттан алып 29нчы йортка кадәр так ягы, 22нче йорттан алып 30нчы йортка кадәр җөп ягы; Пролетар ур.; Мәктәп ур. 1нче йорттан алып 11нче йортка кадәр

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның беренче

җомгасы

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

6

Мадык

ПЕТАШЕВ

Вячеслав Леонидович

Бима авылы, Мәктәп ур. 13нче йорттан алып 17нче йортка кадәр; Яшьләр ур.; Мадык авылы, Киров ур.

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның икенче дүшәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

7

Пеләмеш

ОСИПОВА

Ирина Владимировна

Пеләмеш авылы, Ленин ур. 59нчы йорттан алып 95нче йортка кадәр так ягы, 52нче йорттан алып 84нче йортка кадәр җөп ягы

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның икенче сишәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

8

Пеләмеш

ПАЖБЕКОВА

Эльза Матвеевна

Пеләмеш авылы, Ленин ур. 21нче йорттан алып 57нче йортка кадәр так ягы, 22нче йорттан алып 50нче йортка кадәр җөп ягы

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның икенче чәршәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

9

Пеләмеш

ИШМУРАТОВ

Геннадий Александрович

Пеләмеш авылы, Ленин ур. 2нче йорттан алып 18нче йортка кадәр җөп ягы; Елга ур.

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Айның икенче пәнҗешәмбесе

сәг. 13.00 - 15.00 кадәр

10

Пеләмеш

МИХАЙЛОВ

Эдуард Иванович

Пеләмеш авылы, Ленин ур. 1нче йорттан алып 19нчы йортка кадәр так ягы; Мәктәп ур.; Яңа Чекалда авылы, Ленин ур.

Авыл җирлеге хакимияте бинасы

Сишәмбе, пәнҗешәмбе

сәг. 08.00 - 11.00 кадәр

Соңгы яңарту: 2021 елның 8 октябре, 08:51

Все материалы сайта доступны по лицензии:
Creative Commons Attribution 4.0 International