Әгерҗе районы башлыгы халык сорауларына туры эфирда җавап бирде

2022 елның 26 мае, пәнҗешәмбе

26 майда Әгерҗе районы башлыгы Азат Вәлиев белән Туры эфир узды, анда Әгерҗе районы территориясендә гамәлгә ашырылачак һәм тормышка ашырылачак инвестицион проектлар темаларына кагылдылар.

Туры эфирда шулай ук район башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Рөстәм Шәрипов һәм авыл хуҗалыгы идарәсе башлыгы Дилүс Гатауллин катнашты.

Исегезгә төшерәбез, 22 майда Әгерҗе районы башлыгы Азат Вәлиев Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында "Татарстан Республикасы Әгерҗе муниципаль районының тотрыклы социаль-икътисади үсешен тәэмин итү буенча чараларны гамәлгә ашыру турында"дигән темага доклад белән чыгыш ясады.

Доклад һәм презентация белән Әгерҗе районының рәсми сайтында танышырга мөмкин

Тулырак мәгълүмат: http://agryz-rt.ru/news/obshchestvo/glava-agryzskogo-rayona-otvetil-na-voprosy-zhiteley-v-pryamom-efire