Ленар Нургаянов Әгерҗе районында яшәүчеләрне 8 Март белән котлады

2023 елның 9 марты, пәнҗешәмбе

Район башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Нургаянов Әгерҗе районында яшәүче хатын-кызларны 8 Март белән котлады. Котлауны ул социаль челтәрдәге рәсми битләрендә бастырды.

"Халыкара хатын-кызлар көне белән чын күңелдән, чын күңелдән котлаулар кабул итегез!

Сез, безнең яраткан әниләр, хатыннар, кызлар, апалар, шатлык һәм гармония, тынычлык һәм тынычлык алып киләсез. Сез якыннарыгызның тормышын бәхетле итәсез, җан кайгыртучанлыгыгызны, зирәклегегезне һәм кызганучанлык осталыгыгызны мул итеп бирәсез. Сез-ир-атларның төп илһамландыргыч көче, тугры тормыш таянычы һәм зур җаваплылык.
Бүген хатын-кызның роле эшчәнлекнең барлык өлкәләрендә дә әһәмиятлерәк була бара. Хезмәт бурычларын төгәл үтәү аларга югары нәтиҗәләргә ирешергә мөмкинлек бирә. Шул ук вакытта алар һәр эшкә сабыр һәм җаваплы карыйлар, аерым такт һәм сөйкемлелек, иҗади һәм рухи һәм физик көчләрен зур бирү белән.

Сезгә барлык башлангычларда уңышлар телибез! Гаиләләрегездә уңайлылык һәм иминлек хөкем сөрсен, хатын-кыз бәхетегезне бернәрсә дә караңгылатмасын!

Сәламәтлек, җан тынычлыгы һәм иң яхшысы!- дип әйтелә мөрәҗәгатьтә.